Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Dzień Sąsiada 2011

 

Warszawski DZIEŃ SĄSIADA już 27-28 maja!!! Tym razem w przedsięwzięciu bierze udział aż SZEŚĆ stołecznych dzielnic - zeszłoroczni liderzy (Ochota, Śródmieście i Mokotów) oraz świeżynki z Ursusa i obu Prag.

 

 

 

W prawie 40 punktach miasta aktywni mieszkańcy stolicy pokażą, jak wygląda prawdziwie przyjazne sąsiedztwo!

Dzień Sąsiada jest propozycją skierowaną do wszystkich członków lokalnej wspólnoty- od doświadczonych animatorów przez zwykłych mieszkańców, aż po właścicieli lokalnych biznesów.

Podczas tych dwóch dni, warszawscy sąsiedzi pokażą co im w duszy gra, pochwalą się swoimi umiejętnościami i po prostu...spędzą ze sobą trochę czasu.

Mieszkacie w Warszawie? Chcielibyście lepiej znać ludzi, którzy mieszkają obok? Chcielibyście lepiej poznać przestrzeń, która Was otacza? Zmienić ją? Sprawdzić, by była po prostu bardziej przyjazna?

Program oraz plakaty-mapki z miejscami lokalnych imprez - w załączniku!

Wszelkich informacji udziela Agnieszka (agnieszkam@cal.org.pl, 606743302), albo Karolina (karolinak@cal.org.pl, 509151019)

CHCEMY MIEĆ PRZYJAZNE SĄSIEDZTWO!

--------------------------------------------------------------------------------------

Q-Ruch Sąsiedzki działa przy Stowarzyszeniu Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej. Współfinansowany jest ze środków m.st. Warszawy.

 

 

Źródło: Qruch Sąsiedzki
Daty wydarzeń:

27.5.2011 - 28.5.2011

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Podwale 13
agnieszkam@cal.org.pl
www.inicjatywysasiedzkie.pl
Program szczegółowy
Liczba odsłon: 3286
25.05.2011