Strona głównaInneMagazyn na wynajem w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej

Magazyn na wynajem w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej

Poszukujesz bezpiecznej komórki lokatorskiej do przechowywania swoich rzeczy? Nie masz co zrobić ze swoim rowerem, meblami balkonowymi czy innymi rzeczami letnimi zimą i zimowymi latem? Poznaj magazyny samoobsługowe czyli coraz powszechniej wybierane self storage.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Dla mieszkańców Krakowa dostępne są dwa oddziały Less Mess Storage. Pierwszy z nich znajduje się blisko lotniska przy ulicy Krakowiaków 28. Do oddziału tego wygodnie dojedziesz autostradą. W obiekcie prócz pomieszczeń magazynowych, znajduje się również sala konferencyjna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przechowywania rzeczy w self storage przy ulicy Krakowiaków 28, zapraszam do odwiedzenia strony https://www.lessmess.storage/krakow-kryspinow/.   

Wygodny self storage dla studentów

Self storage to również doskonała propozycja dla studentów. Jesteś studentem, który uczy się w Krakowie i na czas wakacji chce wrócić do swoich rodzinnych stron, zdać najem mieszkania lub opuścić akademik, ale jednocześnie nie zawozić wszystkich przywiezionych rzeczy z powrotem do swojego rodzinnego domu? Przechowaj swoje rzeczy bezpiecznie przez ten czas w magazynach samoobsługowych. Nie musisz martwić się o swoje rzeczy. Oddziały Less Mess Storage, w których znajdują się pomieszczenia są monitorowane. Dostęp do nich możliwy jest za pomocą indywidualnego kodu dostępu. 

Małe magazyny do wynajęcia na czas remontu czy wyjazdu

Self storage to również idealne miejsce dla osób, które na czas długiego wyjazdu chcą pozostawić część wartościowych przedmiotów w odpowiednio chronionym pomieszczeniu, np. wtedy, gdy dają dostęp innej osobie do mieszkania, aby przykładowo podlewała kwiaty.

Elastyczna umowa z Less Mess Storage, którą możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia daje możliwość komfortowych nie tylko długo-, ale również krótkotrwałych najmów. Z powodzeniem przechowasz tam swoje mienie już nawet na tydzień, np. meble w trakcie remontu, bez konieczności płacenia za długotrwały najem. 

Pomieszczenia magazynowe w Less Mess Storage są oddzielnie zamykane. Dostęp do nich umożliwia nowoczesny system kontroli dostępu. Wynajem magazynu samoobsługowego różni się od kojarzącą się z nim halą magazynową. Powierzchnie magazynowe na wynajem dostępne są w wielu różnych rozmiarach – możesz wybrać metraż dopasowany do swojego zapotrzebowania.

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE ARTYKUŁY

POPULARNE