Strona głównaTatuażePiłkarze i ich tatuaże

Piłkarze i ich tatuaże

Piłkarze lubią popisywać się nie tylko umiejętnościami na boisku, ale też swoim wizerunkiem. Najczęściej służą do tego nietypowe fryzury i tatuaże. Dzisiaj bliżej przyjrzymy się tematem popularnych “dziar”. Pod lupę wzięliśmy czterech zawodników, których ciała pokrywają różnego rodzaju malowidła. Co przedstawiają? Na jakich częściej ciała się znajdują? Czy przypadły do gustu opinii publicznej? Jeśli interesują Cię odpowiedzi na te pytania, to czym prędzej zabieraj się za lekturę!

Lionel Messi

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu może pochwalić się kilkoma tatuażami. Znajdziemy je na jego rękach, nogach, plecach, a nawet podbrzuszu. Co przedstawiają?

Zacznijmy od najmniejszego malowidła, które na co dzień nie jest zbytnio widoczne. Chodzi o wytatuowane nad pachwiną czerwone usta jego żony Antonelli Roccuzzo. Argentyńczyk z dumą prezentuje je podczas wakacyjnego wypoczynku.

Na jego ramionach można się doszukać wielu symboli związanych z religią i Barceloną. Są tam obrazy m.in. Jezusa w koronie cierniowej czy różańca. Wprawne oko zauważy też różę.

Plecy zostały zarezerwowane dla mamy Messiego. Na lewej łopatce widnieje wizerunek jej twarzy. Z kolei na lewej łydce znajdują się daty urodzenia jego dzieci i małżonki. 

Czy wszystkie te tatuaże będą miały wpływ na tegoroczną formę zawodnika Inter Miami? Może to sprawdzić każda osoba, która posiada forBET kod promocyjny i dokona rejestracji w serwisie. Dzięki temu uzyska dostęp do wyników na żywo ze wszystkich spotkań MLS.list

Memphis Depay

Memphis Depay może pochwalić się jednym z najbardziej imponujących tatuaży wśród piłkarzy. Plecy zawodnika Atletico Madryt pokrywa ogromny lew. Holender zaprezentował tę “dziarę” po jednym z towarzyskich meczów reprezentacji, kiedy doszło do tradycyjnej wymiany koszulek.

Skąd akurat tatuaż z wizerunkiem “króla zwierząt”? Lew od dawna widnieje w holenderskim herbie. Dodatkowo Depay w jednym z wywiadów stwierdził, że ma wrażenie, jakby wychował się w dżungli, gdzie udało mu się przezwyciężyć wiele problemów i przetrwać najtrudniejszy okres w życiu.

Plecy to nie jedyne wytatuowane miejsce na jego ciele. Na klatce piersiowej można zauważyć czterolistną koniczynę, po której bokach znajdują się anielskie skrzydła. W innych miejscach znajdziemy też obrazki przedstawiające różnych animowanych postaci.

Tymoteusz Puchacz

Jednym z najbardziej wytatuowanych polskich piłkarzy jest Tymoteusz Puchacz. Jego styl życia oraz postawa na boisku wzbudza wiele emocji. Podobnie jak posiadane przez niego malowidła.

Na prawym udzie znajdziemy pamiątkę po mistrzostwie Turcji, wywalczonym wraz z kolegami z Trabzonsporu. Na ramieniu z kolei widnieje wizerunek Maryi. Na żebrach z kolei można zauważyć walecznego wojownika.

Puchacz znalazł też na swoim ciele miejsce dla swoich dawnych kolegów z Lecha. Tatuaż ten był wzorowany na zdjęciu zrobionym podczas jednego meczu Ekstraklasy. Żaden z zaprezentowanych bohaterów nie gra już w drużynie z Poznania. 

Artur Boruc

Swego czasu było głośno o dość nietypowych “dziarach” Artura Boruca. Najsłynniejszym malowidłem na jego ciele była wypięta małpka w okolicach pępka, do której następnie dodał napis “Rangers”. Wcześniej postanowił sobie wytatuować na szyi coś na kształt zwisającego kabla od słuchawki.

Jeśli osoba wykonujący te dwa “dzieła” myślał, że bramkarz będzie chodzącą reklamą jego studia, to grubo się pomylił. Zarówno kibice, jak i dziennikarze zgodnie przyznali, że są to nieliczne tatuaże, które budzą w nich odrazę. 

Artykuł promocyjny.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

POPULARNE