Strona głównaTechnologiaSprawdź promocje w sklepach – znajdź najatrakcyjniejsze dzięki aplikacji z gazetkami reklamowymi

Sprawdź promocje w sklepach – znajdź najatrakcyjniejsze dzięki aplikacji z gazetkami reklamowymi

Regularne przeglądanie promocji, jakie oferują markety wielkopowierzchniowe, nie należy do przyjemnych obowiązków (na równi ze „spacerami” po tychże miejscach). Liczba dostępnych produktów jest na tyle duża, że trudno pozostać na bieżąco z tym, co prezentują gazetki sklepowe. Aplikacja do sprawdzania cen produktów jest w takiej sytuacji niezastąpiona, a Gazetkowo wydaje się być narzędziem, na którym oparty zostanie przyszły model przygotowania do zakupów. Sprawdź, jakie możliwości kryją się za tym prostym oprogramowaniem!

Czym jest aplikacja do porównywania cen Gazetkowo?

Apka z gazetkami ma przede wszystkim służyć konsumentom. Liczba sklepów i dyskontów działających na polskim rynku nieustannie się powiększa, przez co nadążenie za wszystkimi promocjami okazuje się być wyjątkowo trudnym zadaniem. Gazetkowo zadebiutowało w sklepach Google Play oraz App Store jako narzędzie, które może w wydatny sposób odciążyć samych konsumentów w aspekcie robienia tanich zakupów. Wspomniana aplikacja do promocji w sklepach służy bowiem do zbierania w jednym miejscu informacji, jakie udostępniają duże marki dyskontów czy supermarketów – na przykład Lidl, Biedronka lub Kaufland. Zamiast przeglądania osobno każdej z broszur dostępnej na rynku, użytkownicy mogą kontrolować pojawiające się oferty z poziomu intuicyjnego interfejsu użytkownika, a przy okazji zaplanować cały proces nabywania podstawowych artykułów spożywczych lub chemii w maksymalnie efektywny sposób.

Aplikacja gazetki promocyjne – iOS oraz Android są na nią gotowe

Gazetkowo to prosta aplikacja z promocjami, która pozwala każdemu konsumentowi wyselekcjonować rodzaje najczęściej odwiedzanych sklepów. W ten sposób użytkownicy nie są powiadamiani o wszystkich atrakcyjnych ofertach w danym momencie, lecz w pierwszej kolejności dowiadują się o promocjach, które są dla nich realnie interesujące. Ta prosta aplikacja z gazetkami w Google Play i App Store potrafi całkowicie odmienić sposób robienia zakupów, ponieważ możliwość skorzystania z wyszukiwarki pozwala dodatkowo przejrzeć dostępne broszury pod kątem produktu, które w tym momencie jest najbardziej potrzebny. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest także możliwość oznaczania wybranych artykułów jako ulubione i tworzenia podstawowych list, a perspektywa lepszego koordynowania każdego nadchodzącego wypadu na zakupy pozwala jednocześnie całkowicie zrezygnować z tego, co oferują tradycyjne gazetki promocyjne. Android oraz iOS to systemy, które każdy z nas posiada w swoim smartfonie, dlatego posiadając urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, można cieszyć się z zupełnie nowej jakości zakupów! Nic nam nie umknie.

aplikacja-gazetki-promocyjne-–-ios-oraz-android-sa-na-nia-gotowe.jpg

Czy Gazetkowo to nowa jakość na rynku zakupów?

Wspomniane oprogramowanie to niewątpliwie najlepsza aplikacja z gazetkami na iOS i systemy Android, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Ostatnio obserwuje się wyraźny spadek popularności dokonywania stacjonarnych zakupów na rzecz transakcji online, jednak część podstawowych produktów spożywczych wciąż jest przeważnie nabywana podczas fizycznych wizyt w marketach. Odwiedzenie każdego z okolicznych sklepów i porównywanie opłacalności zakupu poszczególnych artykułów kosmetycznych, sprzętu AGD lub chemii to niezwykle czasochłonne zadanie, przez co wydaje się, że aplikacja z promocjami może całkowicie zrewolucjonizować ten aspekt zakupów. Warto być otwartym na nowe rozwiązania technologiczne, ponieważ główne założenie ich funkcjonowania jest słuszne – każda aplikacja do promocji i porównywania cen ma przede wszystkim sprawić, że konsumenci zaczną wydawać mniej, a zakupy przestaną być utożsamiane z przykrym i nielubianym obowiązkiem dnia codziennego!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

POPULARNE